zavřít

Další screenshoty z Homeworld 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Poslední dobou se k naší smůle stalo standardem, že většina nejočekávanějších projektů bývá exkluzivně odhalována nejprve na stránkách prestižních amerických časopisů a pokud je někdo nenascanuje, na internet se inkriminované materiály dostanou oficiální cestou až s několikatýdenním zpožděním.

To byl případ i druhého dílu vesmírné real-time strategie Homeworld, kterou Relic Entertainment na podzim ohlásili prostřednictvím PC Gameru a dnes uvolnili další sadu screenshotů z pre-alpha verze hry, které byly otisknuty v evropských mutacích tohoto nejprodávanějšího herního magazínu na světě.


nové obrázkykompletní galerie

Kromě toho, že Homeworld 2 poběží na kompletně novém 3D enginu speciálně navrženém tak, aby využil těch nejlepších vlastností nových grafických karet, zatím o vlastnostech hry nejsou známy žádné podrobnosti. Na druhou stranu je jisté, že Relic Entertainment se po úspěšném dokončení RTS Impossible Creatures nyní soustředí pouze na Homeworld dvojku, aby stihli vydání ještě v letošním roce.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.