Commandos Strike Force - návrat k legendě
zdroj: tisková zpráva

Commandos Strike Force - návrat k legendě

14. 10. 2004 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Dobrou, anebo minimálně zajímavou zprávu máme pro všechny, kdo si oblíbili sérii Commandos.

Společnost Eidos totiž dnes oznámila vývoj nové hry, která má tuto slavnou legendu pojednávající o 2. světové válce oživit. Nová hra se jmenuje Commandos Strike Force a je vyvíjena týmem Pyro Studios pro PC, PS2 a Xbox. Její vydání je naplánováno na jaro 2005. Ovšem co je na této hře nejdůležitější? Má jít o first-person střílečku!

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Commandos Strike Force vás tedy postaví přímo do srdce veškerého dění z pohledu vlastních očí. Odehrává se opět v období 2. světové války. Jednotlivé mise vás zavedou do Francie, Ruska i Norska. Cíle budou různé - např. zničit krtka. Ne, teď vážně. Někdy bude vaším cílem zlikvidovat nacistickou loď, přepadnou nepřátelskou armádu ze zálohy, osvobodit příslušníky francouzského Hnutí odporu, unést generála a mnoho dalšího.

Pod své velení získáte tři členy jednotky úderného oddílu. Každý z nich bude skýtat jedinečný způsob hraní. Jeden bude tzv. Zelený baret a jeho místo je vždy tam, kde se něco děje, protože je vycvičen v soubojích i ve využití těžkých zbraní. Pak zde bude odstřelovač se svými nervy ze železa a úžasným uměním střelby na určený cíl. Tím třetím do týmu je špión, který zvládá pronikat přímo mezi nepřátele, aniž by si ho někdo všiml a překvapit je tak zevnitř. Bude jen na vás, jak zkombinujete unikátní schopnosti těchto tří jednotek. Hra přitom nebude obsahovat pouze single-playerovou kampaň, ale také několik originálních multiplayerových módů.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články