zavřít

Cold War ECTS screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Karel Papík z české vývojářské firmy Mindware Studios se nechal slyšet, že oficiální stránky jejich hry Cold War byly aktualizovány o šest nových screenshotů.

Ty narozdíl od prvních vizuálních ukázek z července nepředvádí pouze engine, nýbrž jednu misi v samotné hře, a tak vypadají docela odlišně - podívejte se sami:


nové obrázkykompletní galerie

Akčně/taktická hra Cold War z prostředí bývalého Sovětského svazu, která klade důraz na tajné mise jako například v Thiefovi, zatím nemá vydavatele, ale je možné, že po nadcházejícím veletrhu ECTS v Londýně se situace změní. Všechny dostupné informace o ní načerpáte v předchozích novinkových článcích, které se nachází tady nebo tady.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.