Civilization IV - první informace a scany
zdroj: tisková zpráva

Civilization IV - první informace a scany

4. 12. 2004 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V lednovém čísle PC Gameru, jež se začne s tradičním předstihem prodávat v půlce prosince, se neočekávaně objevily první informace o strategii Civilization IV, kterou tento magazín postavil dokonce do čela svého žebříčku nejnadějnějších her roku 2005.

Kromě celé stránky zajímavostí se mohou (nejen) čtenáři tohoto amerického časopisu pokochat dokonce i premiérovými ukázkami přímo ze hry (thx Sector). Vývoj Civilization IV vede sám slavný Sid Meier a celá hra je tvořena úplně od nuly. Její 3D engine prý dovolí možnost plynulého zoomování z mapy světa až na úroveň jednotlivých měst.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Civilization IV bude obsahovat také multiplayer, a to včetně kooperativního modu. Dále je přislíben generátor náhodných map a spousta možností pro tvůrce modů, z nichž ti pokročilejší budou prý moci zasahovat do umělé inteligence. Termínem vydání by se měl stát podzim příštího roku, ale jak jsme psali včera, distributorem už nebude Atari.
zdroj: Sector, fansite

kate

Nejnovější články