Máte námět či připomínku? Napište nám
Broken Sword 3 obrázky, homepage, čeština
zdroj: Archiv
Obrázky

Broken Sword 3 obrázky, homepage, čeština

30. 9. 2003 10:10 | autor: Redakce Games.cz |

Všechny příznivce detektivní série adventur Broken Sword jistě potěší nová várka celkem 44 screenshotů z chystaného Broken Sword 3: The Sleeping Dragon, které však pocházejí z xboxové verze.

Hlavní devízou hry od britského Revolutionu bude nový 3D kabátek a s tím související změněný herní styl (už ne point&click). George Stobbart a Nico Collardová se tentokrát vydají po stopách smrti pařížského hackera a cesty je zavedou až do divoké džungle v Kongu, vesničky Glastonbury nebo dokonce do Prahy, která se zřejmě nyní stává u tvůrců her coby lokace čím dál tím oblíbenější.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Součástí hry bude i množství cut-scén, z nichž některé budou skutečně velice dlouhé a co do četnosti a důležitosti si nezadají ani s Metal Gear Solid 2. Na otázku, do jaké míry se ve hře objeví avizované akční prvky, tvůrci odpovídají, že Broken Sword 3 bude i nadále 100% adventura. Taková slova v dnešní době rozhodně neslyšíme každý den.

Pokud se o hru zajímáte, mrkněte na nedávno zprovozněnou homepage, která se vám načte pod tímto odkazem. Vedle základních informací a několika obrázků na ní najdete také charakteristiku významných postav. Pokud jde o Broken Sword 3 a jeho osud u nás, došlo k zajímavému přesunu. Původně měli hru totiž distribuovat AT Computers, alespoň to tvrdili jejich představitelé, práva ale nakonec získala konkurenční Cenega, která hru vydá v listopadu, a to pravděpodobně v kompletní lokalizaci.

Nejnovější články