Máte námět či připomínku? Napište nám
Battlefield: Vietnam, Driver 3, Far Cry
zdroj: Archiv
Obrázky

Battlefield: Vietnam, Driver 3, Far Cry

14. 12. 2003 12:12 | autor: Redakce Games.cz |

Slavná multiplayerová akce Battlefield vás ve svém novém pokračování s podtitulem Vietnam přenese do prostředí vietnamských džunglí.

Že vám tento titul z dílny Digital Illusions Canada připraví velmi horké chvilky, můžete vidět i na dávce nových screesnhotů, které už vás netrpělivě vyhlížejí v naší galerii. Vše, co se ve hře objeví - vozidla, zbraně, uniformy, atd. - bude autentické. Podrobnosti se dozvíte v naší nedávné novince.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
BF: Vietnam galerieDriver 3 galerieFar Cry galerie

Pokud se orientujete spíše na závodní hry, pak právě vám jsou určeny nové ukázky z očekávaného titulu s názvem DRIV3R od Reflection Interactive. Ten se objeví nejdříve ve verzích pro PS2 a Xbox, ale zanedbáni nebudou ani fanouškové vybaveni pouze PC. Tak jako tak si ale budete muset počkat do příštího roku.

Nové obrázky skrývá také galerie k akčnímu titulu Far Cry, který vás vezme v roli Jacka Carvera na výlet do oblasti nádherných ostrovů kdesi v Mikronésii. Ona to bude spíše pracovní výprava, neboť tak budete muset doprovodit novinářku Valerii Cortezovou. Lákavě vyhlížející příležitost k odpočinku se však velmi rychle zvrtne v krvavý boj o život. Za tip na screenshoty děkujeme M@sterovi, který o této hře vytváří fanouškovské stránky.
zdroj: WPCVGjeux-france

korgull

Nejnovější články