zavřít

Asherons Call 2, Warrior Kings, Dominion pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešní trojici nových screenshotů necháme své oko spočinout především na nových obrázcích z druhého pokračování populární MMORPG od Microsoftu - Asherons Call.

Tato hra s podtitulem Fallen Kings poběží na novém engine, ten původní je už přes tři roky starý, což dnešním nejnáročnějším kritériím přeci jen úplně nevyhovuje. Příběh hráče zavede o několik generací vpřed, do konflikty zničené země, která čeká na svou obnovu. Zdůrazňovat přítomnost nových kouzel, ras nebo postav, asi nemá význam, i když "vylepšený herní systém" někteří fanatičtí hráči nepovažují za žádoucí. Posoudit vše budeme moci již za dva měsíce, nebo máte šanci si z FilePlanet stáhnout omezenou betaverzi.

    


Asherons Call 2 galerie  ||  Dominion galerie  ||  Warrior Kings: Battles galerie

Obliba akčně laděných RPG stále roste a se svou troškou do tohoto žánrového mlýna přispěchá na sklonku roku i Pharaoh Production. Právě tehdy se totiž plánuje dokončení jejich onlinového titulu Dominion. Kromě výrazné bojové složky má upoutat i grafickým zpracováním a možnostmi engine, více se o něm dočtete zde.

Na závěr jsme si nechali pokračování strategie Warrior Kings, které jeho tvůrci pojmenovali jednoduše Battles. Už z názvu je tedy patrné, o co půjde v první řadě a jaké by to byly bitvy, kdyby se neodehrávaly v multiplayeru. Právě ten a jeho vylepšení má být hlavní devizou dvojky, ačkoliv na přetřes přijde i umělá inteligence a hra obecně se stane méně lineární. Novým vydavatelem se po francouzských Microids stal Empire Interactive, vývoj zůstává stále na Black Cactus. Těšit se můžeme přibližně za rok, pětice nových obrázků čeká v galerii.

ka

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.