zavřít

Artworky z datadisku The Sims: Vacation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedna z našich prvních letošních zpráv oznamovala v té době zatím neoficiální tvorbu...

zdroj: Archiv

Jedna z našich prvních letošních zpráv oznamovala v té době zatím neoficiální tvorbu nového datadisku k veleoblíbeným Sims, který Vám dá možnost vyslat své Simsáky s celou svou rodinou včetně dětí na dovolenou (podobně jako cesty za zábavou do Downtownu v The Sims: Hot Date), a to například na pláž, na hory anebo do lesa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

The Sims: Vacation, jak bylo toto rozšíření nazváno, je od včerejška oficiálně potvrzeno tiskovou zprávou, takže si konečně můžeme být jisti, že nešlo pouze o fámu. Dnes se navíc objevily první dva artworky ilustrující zimní i plážové radovánky, které jsou jen málem z toho, co všechno vášnivé hráče bude čekat. Jinak platí datum vydání koncem března
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.