zavřít

Artwork z Need for Speed: Most Wanted

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální oznámení poslední dobou pozbývají na významu, protože o většině her...

Oficiální oznámení poslední dobou pozbývají na významu, protože o většině her obvykle dávno víme z časopisů nebo různých úniků informací, ale narozdíl od Call of Duty 2 si Need for Speed: Most Wanted zaslouží vlastní novinku, už jen kvůli prvnímu artworku (neplést se staršími falešnými obrázky :) Na novém dílu slavné série NFS pracuje pobočka Electronic Arts v kanadském Vancouveru (tedy nikoli tvůrci Underground) a to ve verzích pro rekordní počet formátů - PC, PS2, PS3, Xbox, Xbox2, GameCube, DS, GBA a PSP.

Tisková zpráva z Most Wanted vyzdvihuje honičky v hollywoodském stylu s více než šesti policejními vozy současně, dynamicky se měnící otevřený herní svět, možnost vylaďování různých typů automobilů (sporťáků, supercars, muscles...) a závody se soupeři s cílem vystoupat na přední příčky Black Listu (černé listiny), kde trůní ti nejžádanější jezdci ulice. Více se o náplni hry dočtete v našem lednovém článku, vydání očekáváme v listopadu.

zdroj: WP

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.