zavřít

Artwork z Half-Life Episode Three

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Advisor aneb první ilustrace z třetí epizody přímo od Valve, navíc od trojce renomovaných kreslířů.

Jde sice o zcela nepodstatnou drobnost a nebýt jména v jejím pozadí, neměla by šanci na úspěch. Nicméně trojice artworkářů Ted Backman, Jeremy Bennett a Tristan Reidford patří v oboru kreslení atmosférických ilustrací k počítačovým hrám mezi špičku už jen proto, že jsou placeni Valve. A na letošním E3 se pokusí zopakovat svůj loňský úspěch, kdy se jim podaří vyhrát uměleckou soutěž Into The Pixel se svým obrázkem City 17.
Tentokrát přispívají Advisorem čili vůbec prvním oficiálním artworkem z Half-Life 2 Episode Three, byť kdo zapátrá v paměti, možná si jeden z dřívějška už vybaví. Ale na tom přece nesejde. Protože ruku na srdce, kdo z vás se na nové Half-Life netěší?


kliknutím obrázek zvětšíte

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.