Máte námět či připomínku? Napište nám
Alias, Vampire: Bloodlines, Secret Weapons
zdroj: Archiv
Obrázky

Alias, Vampire: Bloodlines, Secret Weapons

15. 5. 2003 18:18 | autor: Redakce Games.cz |

Studio Acclaim připravuje pro majitelé PC, PS2 a Xboxů akční adventurní titul s názvem Alias, založený na stejnojmenném seriálu.

Hra vás postaví do role hlavní postavy seriálu, agentky CIA Sydney Bristownové. S ní pak zažijete řadu nebezpečných dobrodružství, ale bát se nemusíte, Sydney je velice zkušená bojovnice, ovládá různá bojová umění a je vybavena arzenálem velice účinných zbraní. Příběh hry pomohli vytvořit původní autoři příběhu pro seriál. Hra bude tvořena nejen akčními misemi, ale také misemi špionážními. Vydání Alias očekáváme na podzim tohoto roku. Zatím se pokochejte alespoň sadou screenshotů v naší galerii.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Alias galerie  ||  Vampire: Bloodlines galerie  ||  Secret Weapons galerie

Trojice nových obrázků na vás čeká také v galerii k tajemné RPG poháněné stejným enginem jako Half Life 2 - Vampire: The Masquerade - Bloodlines, o které jsme zde v poslední době psali již několikrát, neboť jde o nedávno oznámený titul. Kromě toho že pro vás máme nové obrázky, naše sekce downloadů zaznamenala také malý přírůstek v podobě E3 videa. Pokud vám doposud dostupné informace o této hře nějak unikly, mrkněte sem.

Secret Weapons Over Normandy se také objeví kromě PC, na Xboxu i PS2. Je to válečná 3D akce, která vás zavede na 15 bojišť 2. světové války - Evropa, východní fronta, severní Afrika, Čína-Barma-Indie a Pacifik. Stanete se členem tajné elitní letecké jednotky a posadíte se do 20 realistických modelů bojových i bombardovacích letadel, mezi nimiž budou např. dvou-motorový P-38, P-51 Mustang, Me 163 Komet, Me 262, ale budete moci být i na sedadle střelce těžkého bombardéru B-17. Verze pro Xbox a PS2 hráčům nabídnou single- i multiplayerové kooperativní módy a verze pro PC bude vybavena nástrojem na vybudování vlastních misí.
zdroj: PR

korg

Nejnovější články