zavřít

Addon Civilization III: Play The World

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci strategie Civilization se už určitě nemohou dočkat vydání chystaného datadisku ke třetí hře z této série, který nese podtitul Play The World.

Civilization III: Play The World se tentokrát zaměřuje především na podporu multiplayera, který byl v původní hře poněkud opomenut. Tentokrát se však prý fanouškové mají na co těšit.


nové obrázkykompletní galerie

Multiplayer mód je vybaven několika typy scénářů - Elimination, Domination, Regicide. Podle toho, jak budete mít daný scénář nastaven, se pak můžete pustit do hry tahové, simultánní anebo i beztahové, která se může osvědčit např. v rozsáhlejších partiích. Ale multiplayer není jedinou novinkou. Druhá hlavní vychytávka se týká single-playera,a to v tom smyslu, že Civilization III: Play The World se pochlubí osmi novými civilizacemi - Španělé, Mongolové, Keltové, Turci, Korejci, Kartagijci, Vikingové a Arabi. Zdokonalen byl také terén. Do třetice se můžete těšit také na nový editor scénářů. Hra samozřejmě obsahuje i spoustu dalších, menších vylepšení, např. hladší posouvání po mapě, vytvářeným jednotkám lze určit místo jejich shromáždění, mod management system, a mnoho dalšího.

Vydání Civilization III: Play The World je naplánováno na říjen tohoto roku.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.