Zaklínačský Gwent vyjde na mobily, upírská expanze se objeví zítra
zdroj: Archiv

Zaklínačský Gwent vyjde na mobily, upírská expanze se objeví zítra

27. 3. 2019 13:28 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Kartičkové hry jsou ideálním společníkem na cesty, čehož si je vědomý i CD Projekt RED. Zaklínačská karetní hra Gwent se proto z počítačů, PlayStationu a Xboxu rozšíří také na mobilní platformy. Zítra navíc dorazí první velké rozšíření Crimson Curse, v kterém se během krvavého úplňku o svou pomstu pokusí Dettlaff s armádou upírských nohsledů v podobě více než stovky nových kartiček.

Mobilního Gwentu se postupně dočkají všichni s telefony na systému iOS a Android. Na iPhonech si ho stoprocentně zahrajete ještě během letošního roku, detaily o androidí verzi CD Projekt oznámí později. Počítá se samozřejmě s upravenou grafikou a uživatelským rozhraním, abyste si Gwent pohodlně mohli užít i na menších displejích.

Rozšíření Crimson Curse pak zítra do základního Gwentu přidá přes stovku nových karet, mnoho z nich využívajících nová klíčová slova a mechaniky. Kromě toho každá frakce dostane jednoho nového vůdce. Někteří z nich jsou staří známí z her, jiní se ve videoherní podobě zatím nikdy neobjevili.

zdroj: Archiv

Během dneška ještě můžete využít předobjednávkové nabídky, v které se schovává 40 soudků s kartičkami z expanze se slevou a k tomu krvavý skin pro vůdce příšer Unseen Eldera a speciální animovaná zadní strana kartiček.

Crimson Curse vychází na PC, Xboxu One a PlayStationu 4 zítra, 28. března. Jestli se pak rovnou objeví i v mobilních verzích, zatím není známo, více detailů stran jejich vydání se nicméně dozvíme v průběhu roku.

Nejnovější články