Vyzkoušejte si nadějnou simulaci Barn Finders na motivy reality show Válka skladů
zdroj: Duality Games

Vyzkoušejte si nadějnou simulaci Barn Finders na motivy reality show Válka skladů

30. 4. 2020 10:10 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Víme, že máte rádi divné simulátory. Jen se to nebojte přiznat. My se toho taky nebojíme a předposlední Fight Club budiž toho důkazem. Jistě, někdy jde o vyložené blbosti pro zasmání na pár minut, ale najdou se i ambicióznější projekty, které dokáží zabavit na spoustu hodin. Jedním z nich je i Barn Finders, který si můžete sami vyzkoušet.

Tvůrci ze studia Duality Games se při tvorbě Barn Finders inspirovali americkou reality show Válka skladů, ve které se přihazuje v aukcích na opuštěné sklady a vítězové se následně snaží obsah skladu zpeněžit a vydělat si tak na živobytí. Hlavně neprodělat kalhoty!

To samé děláte i v Barn Finders, ale zároveň vymetáte i opuštěné stodoly a vedete rodinné vetešnictví. Nalezené harampádí (též nazývané cennosti) je potřeba pořádně umýt, někdy i opravit, než je vystavíte na poličku a otevřete dveře obchodu.

zdroj: Duality Games

Ale ani tím to pro vás nekončí. O výsledné ceně se musí strhnout zapálená debata stejně jako v další reality show Mistři zastavárny. Sám jsem si hru vyzkoušel již před měsícem v průběhu její kickstarterové kampaně a z výsledku jsem byl velmi příjemně překvapený, viz mé dojmy.

Kampaň nakonec dopadla dobře (vybral se dvojnásobek požadované částky) a tvůrci se rozhodli uvolnit hratelnou ukázku širokému publiku. Neváhejte proto stáhnout pilot hry Barn Finders a na vlastní kůži se přesvědčit, jak příjemné je pídit se po drahých předmětech a skrze smlouvání na nich vydělat absurdní peníze.

S plnou hrou se stále počítá v první půlce roku.

Mimochodem, pokud se vám nechce hrát ani číst, ale stejně byste se rádi aspoň podívali, co je hra zač, na dnešních 14:00 plánujeme GamesPlay, kde si vše ukážeme. Tak se nezapomeňte dívat!

Nejnovější články