Vypadá to, že tvůrci Batmana chystají hru se členy Sebevražedného oddílu
zdroj: DC Comics

Vypadá to, že tvůrci Batmana chystají hru se členy Sebevražedného oddílu

23. 6. 2020 10:21 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio Rocksteady si v herním průmyslu udělalo hodně dobré jméno svou sérií Batman: Arkham „doplňte“, ale je to už pět let od jeho poslední hry Batman: Arkham Knight. Pět let čekáme, zda se od něj dočkáme dalšího Batmana, jiné hry z univerza DC nebo něčeho úplně odlišného. Nakonec bude správně druhá možnost, pokud vám tedy jako důkaz postačí nové domény.

Ty si zaregistroval vlastník práv Warner Bros. a jmenovitě jde o adresy SuicideSquadGame.com a SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com, přičemž druhá by zároveň mohla být názvem hry a rovnou i vodítkem, o co v ní půjde – v roli týmu největších padouchů zrušit tým největších hrdinů.

Takže takové Marvel’s Avengers naruby a je pravda, že kdybych si měl vybrat mezi herní týmovkou Ligy spravedlnosti a Sebevražedného oddílu, bez mrknutí oka skočím po druhém.

Jelikož jde zatím jen o názvy domén, nic dalšího už z prstu nevycucám. Můžu si tak akorát zaspekulovat, jaké postavy budou součástí Sebevražedného oddílu od Rocksteady. Objeví se Harley Quinn? Deadshot? Deathstroke? Black Manta? Joker? Nebo snad jeho dcera?

Existuje jistá pravděpodobnost, že se nám hra představí už v srpnu v rámci DC Fandom eventu. A při té samé příležitosti by se mohla objevit i nová hra s Batmanem, na které podle oficiálních náznaků (viz články okolo) pracuje studio WB Games Montréal zodpovědné za Batman: Arkham Origins.

I pro tuto hru si Warneři zaregistrovali doménu GothamKnightsGame.com, která naznačuje víc než jen jednoho temného rytíře. Podle Eurogameru jsou obě hry vyvíjené pro novou generací konzolí a nejprve se dočkáme Batmana.

Nejnovější články