V budovatelské strategii Flotsam nejsou odpadky problém, ale řešení
zdroj: tisková zpráva

V budovatelské strategii Flotsam nejsou odpadky problém, ale řešení

12. 10. 2019 10:05 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Kritika nedbalého přístupu k životnímu prostředí může být překvapivě dost veselá. Svět hry Flotsam je kompletně zatopený a všude plavou odpadky a trosky civilizace, která spočinula někde na dně. Netřeba věšet hlavu. Taková situace vás přece nerozhodí. Prostě popadněte nejbližší prkno, sud, bednu s nářadím a dejte se do díla! Nové město vybudujete v cukuletu.

Flotsam je budovatelská survival strategie, ve které zaúkolujete své věrné občany sběrem trosek z vody, budováním různých staveb, výrobou, sháněním potravy a prostě čímkoliv, co vám pomůže přežit ve světě, kde o vodu vážně není nouze.

Každý musí někde spát, mořskou vodu je potřeba odsolit, šrot přetavit v užitečnější konstrukční prvky, abyste se dostali dál, potřebujete lávky a lodě, pídíte se po dalších přeživších, bojujete s mořskými živočichy, nebo se s nimi snažíte vycházet.

Flotsam je momentálně v early accessu na zhruba rok a podle uživatelských recenzí se zdá, že jde o opravdu raný early access. Horší hodnocení má hra proto, že za 23 eur vám vydrží sotva na tři hodiny. Tvůrci pro plnou hru slibují víc obsahu, nové biomy a celkově prvky podporující znovuhratelnost. Takže možná to teď na investici není, ale jednou by mohlo být.

zdroj: Archiv

Nejnovější články