Třetí díl bláznivé městské akce Saints Row dostane vymazlený remaster
zdroj: Deep Silver

Třetí díl bláznivé městské akce Saints Row dostane vymazlený remaster

7. 4. 2020 10:43 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

„Není to kdovíjak originální hra, ale míra hratelnosti je natolik vrchovatá, že vás tahle jízda od pošuků z Volition bude držet setsakramentsky dlouho. A možná si ještě za pár měsíců vzpomenete, jak jste se procházeli po městě s helmou imperiálních vojsk.“ Tak zní osm let starý rozsudek Karla Drdy v recenzi trhlé městské akce Saints Row: The Third, která už příští měsíc dostane pěkný remaster.

Zatímco studio Volition pracuje na dalším plnohodnotném pokračování série Saints Row pod dohledem THQ Nordic a opravuje rozbitou dvojku po nalezení ztraceného kódu, externí tým Sperasoft, který vypomáhal s vývojem her jako Call of Duty: Black Ops 4, Assassin’s Creed Odyssey či Anthem (ehm), se vrhl na remasterování třetího dílu (ten mimochodem nedávno dorazil na Switch).

Saints Row: The Third Remastered nemá jen mnohem hezčí nasvícení a vylepšené vizuální efekty. Tvůrci si posvítili i na modely zbraní a aut, které do jednoho přepracovali. Podívali se i na některé textury velkoměsta Steelport, které se pokusíte zachránit ze spárů zlovolného Syndikátu, a ve výsledku se jejich ruka dotkla čtyř tisíc assetů.

Mělo by tedy jít o poctivý remaster, který z obrázků a srovnávajícího videa vypadá opravdu k světu. Navíc půjde o balíček všeho, co v souvislosti se Saints Row: The Third kdy vyšlo, tedy víc než 30 DLC.

Remaster vyjde už 22. května na PlayStationu 4, Xboxu One a exkluzivně v Epic Games Storu za 40 eur.

zdroj: Deep Silver

Nejnovější články