Stratégové, pozor! Obří víkendová sleva Paradoxu útočí na vaše úspory
zdroj: tisková zpráva

Stratégové, pozor! Obří víkendová sleva Paradoxu útočí na vaše úspory

7. 9. 2018 18:00 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Dávno pryč jsou doby, kdy jsem dychtivě chřestil mincemi při jakémkoli náznaku slev na Steamu, ale nejnovější víkendová nabídka mě velmi násilně vytrhla z apatie. Své zlevněné zboží totiž dává na odiv studio Paradox, mistři propracovaných strategií, a některé nabídky jsou až směšně výhodné. Co byste řekli třeba na ve švech praskající kolekci Crusader Kings II, Europa Universalis IV, Stellaris a Hearts of Iron IV za 46 eur?

Víkendová sleva je skvělou příležitostí i pro ty hráče, kteří už vlastní základní hry, ale nemají je zcela doplněné o záplavu více či méně skvělých DLC. Megabalení Crusader Kings II a 14 rozšíření stojí 82 eur, což rozhodně není málo, ale pořád lepší, než platit obvyklých 200. Vše se vám navíc zlevní, pokud některé položky na seznamu už vlastníte, a podobnou nabídku najdete i u dalších strategií na seznamu.

Pokud vás spíš než hromada rozšíření zajímají nové hry, máte štěstí. Mechovou tahovku BattleTech seženete se slevou 30 % za 28 eur, budovatelské sci-fi Surviving Mars je levnější o 40 % a stojí 24 eur, městská strategie Cities: Skylines je dokonce jen za čtvrtinu, tedy 7 eur. Druhoválečnou bojůvku Steel Division: Normandy 44 srazila dvoutřetinová sleva na 13 a půl eura, fantastické RPG Tyranny pak koupíte za 14 eur.

V nabídce jsou i různé startovní balíčky pro nové hráče, které vám kromě základní hry poskytnou i některá nejvíc potřebná rozšíření – ta zbylá si můžete dokoupit později, pokud se vám zážitek zalíbí. A výhodně lze o víkendu sehnat i starší hry studia, třeba strategickou sérii VictoriaHearts of Iron II a III nebo kouzelnický blázinec Magicka.

Nabídka končí v pondělí 10., takže máte na rozmyšlenou celý víkend. Sice na vás nepomrkávají nákupy za půl eura, protože i se slevami se pořád bavíme o relativně vysokých částkách, ale u her od Paradoxu si aspoň můžete být jistí tím, že vás zabaví opravdu na dlouho. Poměr cena/výkon je tu rozhodně velmi příznivý.

Nejnovější články