Silver Surfer přilétá do třetí sezóny Marvel Snap
zdroj: Foto: Marvel Comics

Silver Surfer přilétá do třetí sezóny Marvel Snap

8. 12. 2022 14:48 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Povedená mobilní karetka Marvel Snap začíná svůj třetí měsíc existence, a to ničím jiným než novými kartami, kosmetickými variantami superhrdinů a season passem. Podobně jako předchozí sezóně dominoval Black Panther, v té současné je hlavním tahounem intergalaktický cestovatel Silver Surfer, který svou schopností odemyká zajímavý potenciál pro stavbu balíčků.

Silver Surferův talent se točí kolem čísla tři, aby vám hned bylo jasné, z jaké sezóny pochází. No považte: S cenou tři energie a nulovou silou se po odhalení na hracím plánu aktivuje jeho schopnost, která všem vašim ostatním trojkovým kartám přidá tři body k síle.

Hned spatra mě napadají rychlé balíky, které se točí právě kolem karet s cenou energie tři. Například taková Wolfsbane nebo Kapitán Amerika v balících kolem Stříbrného surfaře jistě nebudou chybět. A co teprve, když narazíte na lokaci Kamar-Taj, na které každá zahraná karta spustí svoji schopnost hned dvakrát? To už budete moct rovnou surfovat na vlnách oponentových slz.

Snad se s důmyslnými balíky kolem tohoto mechanismu změní i momentální meta, které zatím dominují balíky postavené kolem schopnosti ničit jiné karty nebo kolem synergie se schopností přesouvat kartičky mezi lokacemi.

Silver Surfer není jediná nová postava v bohatém univerzu Marvelu, která čerstvý mobilní hit rozšíří. Do karet Series 5, tedy těch podstatně vzácnějších a dražších na odemčení, přichází Knull s kumulativní silou všech dosud zničených karet ve hře. Dále pak The Sentry, který má sice sílu osm a stojí pouze čtyři energie, ale zároveň ve vašich řadách vyvolá potvoru se silou minus osm. A v neposlední řadě na černých křídlech přiletí Darkhawk. Jeho síla je zase odvislá od počtu karet v protivníkově balíku.

Season pass pak obsahuje standardní odměny ve formě herní měny a alternativních karetních vzhledů pro Collectora a Infinauta.

Marvel Snap je teprve na začátku svého (snad) dlouhého života. Za mě osobně bych si ale do budoucna přál více karet se zajímavými synergiemi. Jak už jsem zmínil výše – od stříbrné ligy dále se v podstatě točí ty samé balíky se schopnostmi destroy/discard. I tak ale příchod Silver Surfera předpovídá, že variabilita karet bude do budoucna ještě hodně zajímavá.

Třetí sezóna Marvel Snap potrvá do 3. ledna.

Nejnovější články