zdroj: Apple TV+

Seriál o herním studiu pokračuje. Mythic Quest se na jaře dočká druhé série

22. 2. 2021 15:30 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

První sezóna seriálu Mythic Quest dorazila na streamovací službu Apple TV+ loni v lednu ještě předtím, než svět změnil koronavirus. Seriál, který vzniká v koprodukci RCG Productions, 3 Arts Entertainment a Lionsgate ve spolupráci s Ubisoftem, vypráví o fiktivním herním studiu, které stojí za nejpopulárnějším MMORPG na světě, přičemž úvodní série řešila vznik jeho prvního datadisku s názvem Raven’s Banquet.

Druhá série, která má premiéru na Apple TV+ plánovanou na 7. května, v tomto příběhu pokračuje. Tým šéfa vývoje Iana (Rob McElhenney) doplní nová kreativní šéfka Poppy (Charlotte Nicdao) a máme být svědky toho, jak se tým popere s dalším velkým rozšířením pro Mythic Quest. Mělo by se odehrávat spíše na souši, nebo na moři? Moři z hřebíků? Ale jistě! Podtitulem pro novou sezónu a názvem fiktivního dodatku je Titan’s Rift.

Vrátí se také spousta dalších postav z první série, mezi nimi tajnůstkářský scenárista C.W. (F. Murray Abraham), který se musí poprat s potížemi z minulosti.

Dvojice testerek (Ashly Burch a Imani Hakim) si zase otestuje, že romance na pracovišti má svá specifika a producent David (David Hornsby) bude mít opět problémy se ženami, které ho neustále opouštějí. V tomto případě ho tedy nechá jeho asistentka Jo (Jessie Ennis), která bude nově podřízená programátorovi Bradovi (Danny Pudi).

Produkce druhé série se neobešla bez problémů spojených s koronavirovou pandemií. Ještě v prosinci bylo natáčení pozastaveno, protože se ve štábu objevilo několik případů pozitivních testů na covid-19 a většina natáčecího týmu musela do karantény.

Z domovů členů štábu pochází také speciální půlhodinová květnová epizoda Mythic Quest: Quarantine, která pojednává právě o tom, jak náročné je přesunout herní produkci do domácích kanceláří.

Nejnovější články