Máte námět či připomínku? Napište nám
Rainbow Six se možná dočká návratu na E3 2011
zdroj: Archiv
Novinky

Rainbow Six se možná dočká návratu na E3 2011

4. 6. 2011 21:02 | autor: Martin Bach |

Poslední dny před E3 jsou vždy plné spekulací, které se v této sobě šíří internetem jako lavina. Některé jen využívají naivity čtenářů a slibují spíše zbožná přání jejich původců, jiné jsou založeny na informacích, které herní firmy musejí chtě-nechtě vypouštět při domlouvání schůzek s novináři. Jednou z takových je i informace o chystaném restartu slavné taktické série Rainbow Six.

Zvětšit zdroj: Archiv

Když Ubisoft zval novináře na letošní E3, prozradil, že na výstavě oznámí dvě dosud utajované hry. Podle informací serveru Kotaku by jednou z nich mohl být nový titul ze série Rainbow Six. Novináři ale vyšťourali i další podrobnosti, slibující odklon série od posledních dvou dílů s podtituly Vegas a návrat k taktičtějšímu a realističtějšímu pojetí hry známému z prvních dílů série. Ty se soustředily více na stealth styl boje, složení týmu a strategický přístup k řešení úkolů, a jejich příznivci často poslední Rainbow Six hry zavrhovali právě kvůli posunu k jednodušší akci.

Podle informací Kotaku by nové Rainbow Six mělo nabídnout také mnohem rozmáchlejší příběh než předchozí hry a vše se prý bude točit kolem likvidace teroristických buněk rozesetých po celém USA s cílem zabránit plánovanému útoku na New York. Ubisoft, stejně jako další firmy, podobné spekulace nikdy nekomentují, takže na případné potvrzení/vyvrácení této informace musíme čekat až do E3 konference Ubi, kterou budeme na Games.cz sledovat v přímém přenosu 6. června od 23.30 hod.

Games.cz E3 2011 speciál vám přinášejí sponzoři Conquest Entertainment a Electronic Arts.

Nejnovější články