zdroj: Sony

První trailer filmu Uncharted je tady! Akcí opravdu nešetří

21. 10. 2021 15:31 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Aktualizace (21. 10. 2021, 15:40): Po kratším úniku, o kterém jsme vás informovali dopoledne, jsme se skutečně dočkali plnohodnotného prvního traileru filmového snímku Uncharted, na který se mrkněte nad článkem. Konečně se tak můžete podívat, jak bude vypadat filmová adaptace v podání Toma Hollanda coby Nathana Drakea a Marka Wahlberga v roli jeho parťáka Sullyho.

V pořadí již sedmý režisér Ruben Fleischer film koncipoval jak pro hardcore fanoušky hry, tak pro lidi, kteří ještě nejsou se sérií obeznámení. Doufejme, že se mu tento nelehký úkol vydaří a v kině, do kterého si zajdeme v únoru, se budou bavit úplně všichni. Ale už z ukázky to vypadá líp než většina adaptací her….

Uncharted film zdroj: Uncharted film

Původní zpráva (21. 10. 2021, 11:30): Filmová adaptace Uncharted má za sebou mnohé, mimo jiné celkem sedm různých režisérů a víc než deset let od prvních zpráv, že se o zfilmování dobrodružství Nathana Drakea vůbec uvažuje. Natáčení už má ale Tom Holland pod vedením Rubena Fleischera za sebou, postprodukce je také u konce, a tak je čas na propagaci v podobě traileru, než se snímek na začátku příštího roku vydá do kin.

K dispozici máme zatím pouze uniklou, nepříliš kvalitní verzi upoutávky, přičemž ta oficiální by měla podle zákulisních informací dorazit ještě během dneška. Z trochu rozklepaných záběrů si ale můžete udělat dostatečnou představu, jak první trailer na Uncharted bude vypadat.

Poměrně dost se inspiruje ikonickou scénou z Uncharted 3, kde Nathan vypadne z letadla a snaží se v bezpečí dopadnout, zatímco kolem něj létá obsah nákladového prostoru.

Zároveň se ve videu mihne i Mark Wahlberg v roli Nathanova parťáka Sullyho, který v prvopočátcích obsadil právě Drakeovu roli – tedy než se natáčení příliš protáhlo a herec byl najednou na roli mladistvého dobrodruha příliš zralý.

Film Uncharted zamíří do českých kin 10. února 2022.

Nejnovější články