zdroj: Grinding Gear Games

Path of Exile odhaluje detaily pekelného datadisku

15. 10. 2021 11:13 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V uplynulém měsíci si o pozornost fanoušků klasických akčních RPG řeklo Diablo II: Resurrected, teď otěže znovu přebírá Path of Exile a připomíná se novým rozšířením, které jako bezplatný update dorazí už za týden. A bude mít pořádně temný příběh.

V expanzi se prokletý kontinent Wraeclast stane terčem invaze démonů z paralelní dimenze. Vaším cílem je samozřejmě pobít pekelné hordy a případně navštívit i onen alternativní časoprostor. Jako obvykle si pro vstup do nového sezónního obsahu budete muset vytvořit novou postavu, příběh vám zprostředkuje nové NPC: uprchlík ze zmiňované dimenze hrůz.

Zároveň od něj dostanete speciální předmět jménem Blood Crucible. Ten vám umožní vylepšovat a posilovat získanou kořist, je ale poháněn démonickou krví, a tak je každé vylepšení doprovázeno nějakým tím postihem. Blood Crucible se postupně nabíjí, při plné síle se můžete přepnout do pekelné dimenze a získat tam velké množství kýžených ďábelských materiálů.

Zároveň můžete svůj nově nabytý zlepšovák levelovat, a přidávat mu tak nejrůznější zvláštní schopnosti, upravovat jeho chování a experimentovat v hledání co nejlepšího využití. Rozšíření přináší také nové skilly, a to jak pro sólo hráče, tak i Link skilly do kooperace.

Těšit se můžete na tři různé démonické frakce s vlastními bossy a kořistí, spoustu úprav stávajícího obsahu včetně stromu pasivních schopností a tak dále. Path of Exile: Scourge dorazí zdarma už 22. října.

Nejnovější články