Otevřená multiplayer beta Dooma začne příští týden
zdroj: Archiv

Otevřená multiplayer beta Dooma začne příští týden

6. 4. 2016 19:20 | Novinky | autor: Adam Homola |

Na nedávnou uzavřenou multiplayer betu Dooma naváže velmi brzy beta otevřená. Probíhat bude od 15. do 18. dubna (končí v 5:59 ráno), její brány budou otevřené všem zájemcům bez rozdílu a s ohledem na vydání hry (13. května) vlastně půjde o jakési demo - minimálně multiplayerové části hry. Beta nabídne následující.

V otevřené betě si vyzkoušíte módy Deathmatch a Warpath na mapách Heathwave a Infernal. Společně s tím oznámili vývojáři také plány na podporu a následné rozšiřování hry po vydání. Probíhat bude placenou i neplacenou formou a bobtnat díky novému obsahu bude hlavně multiplayer.

Tvůrci hodlají do hry přidávat nové herní módy a výrazného rozšíření se v týdnech a měsících po vydání dočká i editor SnapMap, který umožňuje snadno vytvářet nové úrovně i herní módy. Tvůrci do SnapMap přidají objekty i modely, dodatečné funkce, vylepší umělou inteligenci, další editační nástroje a tak dále.

zdroj: Archiv

V přípravě je i několik placených DLC balíčků. První vyjde v létě a přidá do hry tři nové mapy, jednu novou zbraň, nového hratelného démona, set brnění, set výstroje, hack moduly, taunty a nové barvy a vzory. DLC bude stát samostatně 15 euor, případně si všechny budoucí DLC můžete předplatit v rámci season passu za cenu 40 euro.

Dojmy z uzavřené bety, která skončila před několika dny, si na Games přečtete v průběhu tohoto týdne.

Nejnovější články