Next-gen patch pro Cyberpunk 2077 podle databáze Steamu není daleko

17. 1. 2022 12:20 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

RPG Cyberpunk 2077 by se brzy mohlo dočkat svého odloženého příštího patche, který by do konzolových verzí na Xboxu Series X a PlayStationu 5 měl přinést lepší výkon a hezčí grafiku. Bystří fanoušci si totiž povšimli neobvyklého pohybu kolem verzí na Steamu, který může naznačovat brzký příchod nového obsahu.

Proč neobvyklého? Nový neveřejný build se na Steam v pátek dostal poprvé po třech měsících, přičemž poslední patch Cyberpunk 2077 reálně dostal v polovině září. Šlo o verzi 1.31 s drobnějšími úpravami, větších změn hra doznala ještě předtím v srpnu.

Verze pro next-gen mají dle listopadových slibů prezidenta CD Projektu Adama Kicińského vyjít během prvního čtvrtletí letošního roku, takže pokud nedojde k dalším odkladům, neměli bychom na ně čekat už moc dlouho.

Spousta spekulací se točí kolem nového obsahu – počítá se s novými zbraněmi a kšefty, vyloučit se nedá ani mód New Game+. CD Projekt RED nicméně varuje, že část věcí, které fanoušci předpokládají na základě dataminingu herních souborů, je pouze vysněná a s reálnými DLC nemá nic společného.

Kromě next-gen updatu pro Cyberpunk 2077 studio chystá tytéž vylepšení i pro Zaklínače 3. Kromě lepší grafiky pro nové konzole by měl obsahovat i DLC spjaté se seriálem od Netflixu. Tenhle upgrade by měl dorazit na jaře.

Nejnovější články