Nachlazení? O pacienty Two Point Hospital se postará Yeti
zdroj: Archiv

Nachlazení? O pacienty Two Point Hospital se postará Yeti

6. 12. 2018 15:19 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Zima dorazila i do Two Point Hospital, a s ní celý nový horský region Pointy Mountains. Lokální celebrita Bartholomew F. Yeti založila petici za lepší zdravotní péči pro ty nejzapomenutější obyvatele světa sužovaného bizarními chorobami. A budete se o ni muset zasloužit vy v novém DLC nazvaném Bigfoot, které vyšlo včera.

Přídavek obsáhne trojici nových nemocnic, tři nové typy vyšetřoven, kolekci předmětů a nábytku se zimní tematikou, celkem 34 nových chorob a chlupáče coby VIP pacienta. Všemu nechybí humor pro hru patrný už od oznamovacího traileru, který koneckonců provázel i Adama s Vaškem v našem GamesPlayi.

zdroj: Archiv

Jedna z nemocnic se nachází u lyžařského střediska Underlook, které více než s návštěvníky bojuje s žalobami, odříznutý Swelbardský výzkumný institut vám možná spadne na hlavu a ve špitálu poblíž hradu Roquefort se budete starat o rozmazlenou aristokracii a místní smetánku.

Horaly trápí trochu jiné nemoci než ostatní obyvatele. Budete muset léčit studená ramena, bardskou chřipku nebo auroru snorealis, při které nemocného trápí nepříjemné chrápání a intenzivní polární záře, a mnohé další.

Jinak se ani v přídavku nic moc nemění, stejně jako v základní hře se snažíte vybudovat funkční nemocnici s dostatkem personálu i vybavení, léčit pacienty a řešit trable svých specialistů. Bigfoot si mohou majitelé základní Two Point Hospital už teď koupit na Steamu za devět eur, s desetiprocentní rychloslevou za osm.

Nejnovější články