Kolekce Uncharted vyjde na PS5 v lednu, termín PC verze zatím neznáme
zdroj: Foto: Sony

Kolekce Uncharted vyjde na PS5 v lednu, termín PC verze zatím neznáme

8. 12. 2021 10:46 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Herní série Uncharted od studia Naughty Dog patří už od svého debutu v roce 2007 k rodinnému zlatu platformy PlayStation. Za necelých patnáct let existence vznikly čtyři díly hlavní série, menší spin-off Uncharted: The Lost Legacy a také handheldové Uncharted: Golden Abyss pro PlayStation Vita.

Ačkoli se série zatím držela výhradně na konzolích od Sony, brzy se s Nathanem Drakem a dalšími hrdiny budou moci seznámit i PC hráči. Kolekce Uncharted: Legacy of Thieves, obsahující remasterovaný čtvrtý díl a již zmíné Lost Legacy, totiž kromě PlayStationu 5 dorazí i na osobní počítače. Nově známe i termín vydání, bohužel zatím jen pro konzolovou verzi.

Na PlayStation 5 dorazí kolekce 28. ledna. Hry na této platformě nabídnou hned tři režimy zobrazení: Kromě klasického Quality a Performance, tedy 4K při 30 FPS a dynamického rozlišení, které cílí na 60 FPS, se můžete těšit i na mód Performance +, který nabídne 120 FPS při rozlišení 1080p.

Samozřejmostí bude využití 3D zvuku a schopností ovladače DualSense. Cena je stanovena na 50 eur, majitelé původních her si je mohou na novou verzi povýšit za 10 eur. Multiplayer je z nových verzí zcela odstraněn.

O tom, jaké možnosti nabídne hráčům verze pro PC, se máme dozvědět v blízké budoucnosti. K dispozici ovšem bude na Steamu i Epicu.

Nejnovější články