Jedna hra s Vetřelcem nestačí, chystá se MMO střílečka
zdroj: Archiv
Novinky

Jedna hra s Vetřelcem nestačí, chystá se MMO střílečka

10. 1. 2019 13:58 | autor: Šárka Tmějová |

Nedávné oznámení mobilního titulu Alien: Blackout mnohým fanouškům série pořádně hnulo žlučí, byť asi ne tolik jako loňské fiasko v podobě ohlášení Diablo Immortal. Naštěstí pro ně chystají FoxNext Games ještě jeden titul pro PC a konzole, což by v polykání téhle hořké pilulky mohlo nedočkavým fandům pomoct.

Titul z vetřeleckého univerza bude masivně multiplayerovou online střílečkou pro počítače a konzole, s nějakými konkrétními detaily ale FoxNext zatím dost šetří. Napověděli nicméně, že na vývoji zatím nepojmenovaného titulu spolupracují s týmem Cold Iron, který v minulosti dělal na BioShock Infinite, sérii Borderlands a na nepříliš pozitivně přijatém Star Trek Online. Tenhle seznam nenaznačuje moc kompetencí tvořit kvalitní MMO, alespoň ty střílečky ale mají celkem zmáknuté.

zdroj: Archiv

Herní divize 20th Century Fox, FoxNext, tohle menší studio koupila teprve loni, neoznámená hra o Alienovi je tedy zřejmě prvním projektem, kterým ho zaúkolovala. I přes nedostatek informací by to mohla být dobrá náplast na Alien: Blackout, byť MMO pořád není tolik žádané pokračování Alien: Isolation.

Alien: Blackout dorazí na vaše mobilní zařízení 24. ledna, vzhledem k dosavadním reakcím ale tvůrci asi nemůžou počítat s přílišným komerčním úspěchem.

Nejnovější články