Insomniac Games pečují o své hry. Nové updaty vylepšují Ratcheta i Spider-Mana
zdroj: Insomniac

Insomniac Games pečují o své hry. Nové updaty vylepšují Ratcheta i Spider-Mana

3. 7. 2021 10:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Jak jste si mohli přečíst v mém obsáhlém tématu, Insomniac Games jsou letití matadoři, kteří mají na svém kontě záplavu skvělých her. Tou poslední je fenomenální Ratchet & Clank: Rift Apart, který si ode mě odnesl plný počet bodů a takovou zásobu chvály, že teď budu muset nějaký čas recenzovat jen otřesné věci, abych nepřišel o pověst herního kata. 

Dobrou zprávou je, že se Insomniaci o své hry velmi pečlivě starají i po vydání. Do Rift Apart nyní dorazil nový update, který přináší celou řadu velmi vítaných novinek. Patří mezi ně třeba podpora 120Hz obrazovek, které zrychlují odezvu, a navíc na kompatibilních displejích díky tomu hra ve Fidelity režimu cílí na 40 místo 30 FPS.

Mimo to přibylo množství nových nastavení pro fotorežim, také si můžete vypnout efekt schopnosti phantom dash, případně vypnout zpomalení času při dosažení nové úrovně. Mezi další příjemná zlepšení kvality uživatelského zážitku patří třeba možnost navolit si tlačítko na přeskakování cutscén na d-pad a nemuset filmečky přeskakovat přes menu. Update také opravuje množství chyb a glitchů.

Insomniac Games na PlayStation 5 přinesli také Spider-Man: Miles Morales a i tato hra se půl roku po vydání dočkala další dodatečné péče. Nový update verze 1.10 vylepšuje odlesky v Ray-tracing Performance režimu, který byl do hry přidán po vydání, řeší potíže s motion blurem u některých chodců a zlepšuje obecnou stabilitu a výkon.

Nejnovější články