Hood: Outlaws & Legends se připomíná trailerem, v hlavní roli je sám Robin
zdroj: Steam

Hood: Outlaws & Legends se připomíná trailerem, v hlavní roli je sám Robin

4. 12. 2020 10:34 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Na srpnovém eventu PlayStation: State of Play došlo mimo jiné k oznámení kooperativní akce Hood: Outlaws & Legends. Pracuje na ní studio Sumo Newcastle, které má za sebou VR střílečku EVE: Valkyrie - Warzone a vydávat ji bude Focus Home Interactive, publisher s širokým portfoliem, do něhož z poslední doby spadá třeba GreedfallA Plague Tale: Innocence nebo Snowrunner.

O Hoodovi jsme od léta neslyšeli a nyní se připomíná novým trailerem, v němž představuje jednu z ústředních postav – samotného Robina. Ten není jen obyčejným mužem, ale doslova legendou, jak nám vypravěč hned dvakrát zdůrazní. Ve světě, kde obyčejní trpí pod jhem útlaku, je Hood nadějí a inspirací a zvěsti o jeho návratu se mezi obyvateli země šíří jako povodeň.

Bohužel trailer neobsahuje vůbec žádné záběry z hraní, pouze několik stylizovaných obrazovek, které mají alespoň nastínit atmosféru. Ta je už dle prvního oznámení řádně temná a mírně připomíná starého Thiefa. Hra nabídne PvPvE hratelnost, utkávat se budete jak s jinými hráči, tak i s počítačem řízenými protivníky. 

Hlavním cílem bude dát dohromady svou partičku zločinců a ukrást poklady zlotřilým utlačitelům. Hood tak zjevně půjde ve stopách jiných heist simulátorů, jako je třeba Payday, jen to celé okoření temným středověkým zasazením.

V tuto chvíli nevíme, kdy hra spatří světlo světa, vydání je v plánu na PC a současnou i minulou generaci konzolí. Bližšího představení bychom se ale měli dočkat už za týden v rámci The Game Awards.

Nejnovější články