Ghost Recon Wildlands dostává poslední velký update s novým PvPvE módem
zdroj: Archiv
Novinky

Ghost Recon Wildlands dostává poslední velký update s novým PvPvE módem

18. 7. 2019 10:07 | autor: Patrik Hajda |

Ghost Recon Breakpoint vychází 4. října, tedy za dva a půl měsíce. Jak vyplnit zbývající čas? Například stále živým předchůdcem Ghost Recon Wildlands, který po víc než dvou letech od vydání dostává další velký, tentokrát už ale opravdu poslední update. Díky němu se vrhnete do zbrusu nového multiplayerového módu Mercenaries.

Mercenaries některými svými prvky připomíná battle royale, ale tak jednoduché to s jeho popisem zas nebude. Jde o mód pro osm hráčů, kteří se objeví na mapě bez jakéhokoliv vybavení. Kupředu je však netlačí žádný smrskávající se kruh, nýbrž úspěch protihráčů.

Něco se nehezky zvrtlo a vaší jedinou nadějí je přivolat záchrannou helikoptéru, která vás odnese do bezpečí. Jenže ta helikoptéra je jen jedna a pouze jeden z vás s ní nakonec odletí. Avšak zpočátku, kdy jste všichni „nazí“, beze zbraně a výstroje, nemáte vůbec potuchy, kde helikoptéra přistane.

Kromě hledání vybavení se tedy snažíte zjistit i polohu LZ skrz několik kroků. Nejprve musíte najít takzvaný Intel marker, který vám jednak odhalí pozici jednoho transmitteru, jednak dočasně ukáže jednu náhodně vybranou možnost: pozici hráčů, pozici vzácných předmětů, pozici vozidla.

zdroj: Archiv

Jakmile se vám podaří aktivovat tři transmittery, odhalí se vám, a pouze vám, poloha místa vyzvednutí, ke kterému zamíří vrtulník. Zároveň se vám vyplní první část ukazatele vyzvednutí, což vám dá značnou výhodu. Avšak jakmile helikoptéra přistane, stane se její pozice veřejnou informací.

Abyste odletěli, musíte zcela zaplnit svůj ukazatel vyzvednutí tím, že budete stát v její blízkosti, a zároveň musíte být v jejím kruhu sami. Když se od helikoptéry vzdálíte, tak o dosavadní postup zaplnění ukazatele nepřijdete díky jeho několika checkpointům.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zdroj: Archiv

Vašimi protivníky nebudou jen další hráči, ale i jednotky Unidadu, které chrání ty nejcennější zbraně a výstroj. Právě takové vybavení potřebujete pro přežití závěrečné fáze u vrtulníku. Mód Mercenaries dokonce přichází s vlastními mechanismy zdraví a brnění, přičemž smrt zde není konečná, ale přijdete o veškerý loot a začnete od začátku.

Samozřejmě nechybí odměny, přičemž nový oblek Walker Costume dostanete po dokončení první hry a další doplňky podle počtu výher. Tento mód je už nyní k dispozici v Ghost Recon Wildlands na všech platformách.

Nejnovější články