Druhé velké DLC pro Far Cry 6 je za dveřmi. Co se děje uvnitř hlavy Pagana Mina?
zdroj: Ubisoft

Druhé velké DLC pro Far Cry 6 je za dveřmi. Co se děje uvnitř hlavy Pagana Mina?

6. 1. 2022 12:56 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Season pass střílečky Far Cry 6 rozšířil základní zážitek o první DLC již v půlce listopadu. Šlo o dodatek se záporákem Vaasem ze třetího dílu série, přičemž budoucnost má přinést ještě další dva pomatené šílence ze čtvrtého a pátého dílu. Pagan Min z Far Cry 4 se představí 11. ledna v DLC Pagan: Control.

Půjde o úplně nový typ zážitku, který se inspiroval v žánru roguelite a celý se bude odehrávat uvnitř Paganovy mysli, která bude jistě velmi pokroucená. Jako hráči se při průzkumu myšlenkových pochodů tohoto pána dozvíte něco víc o jeho minulosti, potkáte se se známými tvářemi a zjistíte, jak urputně se Pagan Min snaží vymanit z kruhu plného viny a výčitek.

Season pass později v letošním roce uzavře třetí DLC s názvem Joseph: Collapse, v němž se ponoříme do mysli hlavního záporáka z Far Cry 5, Josepha Seeda.

Far Cry 6 bohužel nepřineslo tolik potřebnou revoluci série, ale i tak dokáže zabavit, jak soudí Pavel ve své recenzi: „Megalomanský produkt, který se vršením obsahu zuby nehty brání důležitým změnám v samotném jádru. Není to zrovna dobrá střílečka, ale zato vás zahltí milionem relativně zábavných aktivit.“

Nejnovější články