Do Bradavic ani letos? Očekávané RPG Hogwarts Legacy se údajně opět odkládá
zdroj: Avalanche Studios Group

Do Bradavic ani letos? Očekávané RPG Hogwarts Legacy se údajně opět odkládá

17. 1. 2022 13:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Počátkem září roku 2020 bylo konečně oznámené dlouho spekulované RPG ze světa Harryho Pottera. Titul nesoucí název Hogwarts Legacy se má odehrávat dávno před narozením legendárního čaroděje a původně měl spatřit světlo kouzelnického světa už v loňském roce, ale ještě v lednu byl odložen na letošek.

A historie se dost možná bude opakovat. Máme tu nový leden a ve vzduchu opět visí možnost odkladu. Tentokrát se o něm zatím nedozvídáme oficiální cestou, ale skrze podcast Sacred Symbols (díky Eurogameru).

Herní novinář Colin Moriarty coby host podcastu prý zaslechl, že Hogwarts Legacy letos nevyjde, jelikož se ve vývoji objevily nějaké překážky. V této chvíli jde o tvrzení jediného člověka neposvěcené samotným studiem, ale vzhledem k tomu, že Moriarty působil 12 let v IGN, než založil vlastní podcast Kinda Funny a vydavatelství Last Stand Media, má jistě kontakty na správných místech.

Avšak zatím tuto informaci berte s určitou rezervou, ale jen pro jistotu bych se radši začal smiřovat s tím, že se ani letos nevrátíme do milovaného světa čar a kouzel.

Nejnovější články