Definitivní, značně vylepšená edice The Bard’s Tale IV: Director’s Cut vyjde příští měsíc
zdroj: Archiv

Definitivní, značně vylepšená edice The Bard’s Tale IV: Director’s Cut vyjde příští měsíc

12. 7. 2019 13:45 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Téměř po roce od vydání dobrého, ale bohužel ne skvělého dungeon crawlerového RPG The Bard’s Tale IV: Barrows Deep se všichni čekatelé dočkají obřího updatu, který hru vylepší po technické stránce a přidá i nový obsah. V obchodech se zároveň objeví verze The Bard’s Tale IV: Director’s Cut určená pro nové hráče.

Tučný update přidá endgamovou kapitolu s hodinami dalšího obsahu, narazíte na nové nepřátele, naleznete další předměty a zbraně, budete koukat na lepší uživatelské rozhraní, souboje už nebudou tak nevybalancované, při tvorbě postavy budete mít bohatší možnosti, hru si zahrajete na nových obtížnostech a na všech platformách bude možné hrát na gamepadu.

Tento update dostanou všichni majitelé hry zdarma v podobě nové položky na Steamu nazvané The Bard’s Tale IV: Director’s Cut. Pokud jste si pořídili jen základní hru, dostanete novou verzi v její standardní edici. Pokud jste sáhli po edici Premium, Platinum či Ultimate, nebo pokud jste backery kickstarterové kampaně, tak dostanete novou verzi v deluxe edici.

Obsah nových edic naleznete na obrázcích níže, přičemž konzolové verze si musí vystačit se standardní edicí bez digitálních doplňků.

zdroj: Archiv

The Bard’s Tale IV: Director’s Cut vyjde digitálně 27. srpna na PC, Macu, Linuxu, PlayStationu 4 a Xboxu One a bude součástí předplatného Xbox Game Pass na počítačích s Windows a konzoli od Microsoftu. 6. září ještě dorazí fyzické kopie pro obě konzole.

STEAM_STANDARD_600px zdroj: Archiv

STEAM_DIGITALDELUXE_600px zdroj: Archiv

Nejnovější články