zavřít

Změna na Radeon 9700 softwarovou cestou

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vrcholné manažery ATi v těchto chvílích zřejmě polévá studený pot po zádech.

Na světě jsou totiž upravené ovladače a modifikované systémové soubory, které umožňují poměrně jednoduchým způsobem předělat Radeon 9500 na Radeon 9700. A protože jde o předělávku čistě softwarovou, nemusí se letovat či přehazovat mikro-odpor umístěný na čipu, jak jsme o tom psali minulý týden. Tím se také značně snižuje možnost ztráty záruky, což nepochybně nahrává do karet všem, dokonce i těm naprosto nejamatérštějším kutilům. Celý postup, včetně potřebných souborů, naleznete na těchto stránkách.

A komu by se i to zdálo přeci jen příliš složité, může použít včera vydanou novou RC verzi 12.1 utilitky RivaTuner 2.0 + SoftR9700, se kterou to jde naprosto, ale naprosto hravě (download, cca 1 MB). Existuje mezi našimi čtenáři někdo, kdo to už vyzkoušel a funguje to? :)

zdroj: ShackNews

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.