zavřít

Na čem rozběhnete předsunutý Brink?

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Hardware autor: levis Komentáře: 0

Bethesda zveřejnila doporučené hardwarové nároky pro střílečku Brink, která namísto...

Bethesda zveřejnila doporučené hardwarové nároky pro střílečku Brink, která namísto původního data vydání přijde na pulty již 13. května, tedy o týden dřív. Vývojářům se prý podařilo splnit všechny termíny a odchytat bugy včas, takže Bethesda nakonec neviděla důvod, proč s hrou uměle čekat byť jen pár dní. Verze hry pro PC jinak podle nových informací obsáhne podporu Steamworks a skrze ně achievementy nebo hráčské žebříčky.

Ke spuštění budete potřebovat minimálně dvoujádrový procesor Core 2 Duo 2,4GHz, dále 2GB operační paměti a grafickou kartu NVIDIA 8800GS nebo ATI Radeon HD 2900 Pro. Samotní autoři však doporučují čtyřjádrový procesor Quad Core i5, 3GB RAM a grafiky GeForce GTX 460 nebo Radeon 5850. Brink bude podporovat jak Windows 7, tak Visty i starší XP se SP3. Na disku zabere okolo 8GB místa.

Tagy: akční sci-fi hardware

Zdroje: VG247,Bethesda blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.