zavřít

Benchmarky Half-Life 2: Episode One

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování Half-Life 2: Episode One bude bezesporu jedním z kandidátů na nejpovedenější přídavek tohoto roku.

zdroj: Archiv

Z estetických nároků však tento počin Valve Software příliš neslevil. Ani z hardwarových nároků. Podle testu na EliteBastards se naštěstí nemusíte bát, že byste některé grafické karty museli vyřadit jako výkonnostně nedostatečné a pro hraní v nadstandardních detailech nevhodné.

zdroj: Archiv

Není třeba se obávat žádné podpásovky. Programátoři odvedli při odlaďování dobrou práci, takže černého Petra vyloženě nemá ani takový ATI RADEON X1300 Pro 256 MB, i když je to typický low-end. Zvládne hru v rozlišení 1024x768 bodů a k tomu na vysoké detaily s Shader Model 2.0 HDR renderingem a rychlostí okolo 29 fps. Ani procesor není potřeba mít absolutně nejlepší. Zmíněný test proběhl na procesoru AMD Athlon 64 3500+ a výsledky sami vidíte. Takže hru, existující ve třech verzích podle vaší grafické karty (DirectX7 / DirectX8 / DirectX9 verze), s grafickými detaily na maximum skutečně zvládne cokoliv od GeForce 6600 GT výše.

cappy

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.