zavřít

Wolfenstein: Enemy Territory se asi opozdí

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování akčního trháku Return to Castle Wolfenstein z podzimu loňského roku s názvem Enemy Territory se patrně odloží.

Původní datum vydání tohoto samostatného datadisku navazujícího na RtCW bylo stanoveno již na prosinec letošního roku. Nejnovější spekulace, které se objevily na HomeLanu, ale mluví až o březnu 2003. Na Enemy Territory oproti původní hře pracují kromě Gray Matter i studia Mad Doc Software a Splash Damage, nikdo z vydavatelské společnosti Activision nebyl dosud schopný se k datu vydání hry vyjádřit. Jde tedy zatím pouze o domněnky, vycházející z údajů internetových obchodníků s hrami, konkrétně EBGames. Ovšem jak to v takových případech bývá, je oficiální potvrzení jen otázkou času.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.