zavřít

Warm Gun - náhražka Borderlands 2?

Windows

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Jestli jste si oblíbili Borderlands a od jejich vydání toužíte po nějaké podobně ladené...

Jestli jste si oblíbili Borderlands a od jejich vydání toužíte po nějaké podobně ladené střílečce, nezávislí vývojáři z Emotional Robots chystají něco přímo pro vás. Jde o nově oznámenou multiplayerovou akci Warm Gun, která má v sobě spojit prvky steampunku a Divokého západu. Na výběr budete mít z šesti různých postav, veskrze osvědčeného zbraňového arzenálu a základních módů typu DM, TDM, Capture The Flag či Showdown, Great Escape nebo Resource Gather. To vše na Unreal Development Kitu již v květnu pro PC. Více napoví první trailer s báječným skokem náklaďáku skrze zahrazené dveře, jezdícími vláčky nebo sličnými hrdinkami:

Tagy: steampunk western

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.