zavřít

Válečné bubny překovaného Warcraftu 3 se znovu rozduní v lednu

Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Remake realtimové strategie Warcraft 3 na letošním BlizzConu překvapivě absentoval, což bylo vskutku s podivem, jelikož Blizzard avizoval blízkost jeho vydání. Teď nicméně plánuje alespoň trochu svlažit klasické povánoční herní sucho – na bitevní pole se budete moct znovu vrátit na konci ledna, a to v úplně nové grafice a s vylepšeným matchmakingem.

Warcraft 3: Reforged v sobě obsáhne kompletní předělávku Warcraft 3: Reign of Chaos i s datadiskem The Frozen Throne. Tvůrci se v prohlášení trochu kají, že s remakem chtěli stihnout konec letošního roku, ale vydání museli nakonec trochu posunout a dokončit nějaké ty poslední úpravy.

Budete se tedy moct vrátit do časů, kdy Azeroth procházel „tou velkou válkou“, kdy temný stín zatměl klidnou zem, země se třásla před příchodem Plamenné legie a hrdinové riskovali vše, aby zabránili zkáze světa. Za Hordu život položím! Pardon. Legendární český dabing bohužel přítomen nebude.

Nicméně i tak se s Warcraftem 3: Reforged vrací jedna z největších klasik žánru realtimových strategií s hezčí grafikou, epickou singleplayerovou kampaní o 60 misích a nekonečným multiplayerem, nyní obohaceným o moderní sociální a matchmakingové funkce.

Na oficiální web můžete již nyní zamířit s předobjednávkami. Jak je u Blizzardu zvykem, kromě základní edice nabízí i speciální, kde naleznete hromadu kosmetických drobností do ostatních her z jeho portfolia. A dokonce i skiny pro samotný překovaný Warcraft 3.

Staronová éra realtimových strategií se začíná psát 28. ledna 2020 na Battle.netu.

Tagy: Warcraft (série) strategie remaster

Zdroje: Blizzard

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.