zavřít

V dubnu vyjde trilogie advokátských simulátorů Phoenix Wright

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Série dramatických adventur s advokátem Phoenixem Wrightem je populární především v Japonsku, kde poprvé vyšla v roce 2001 na Game Boy Advance. Tři první hry se nyní dočkávají remasterů a vyjdou na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Advokátského simulátoru se do konce minulého roku prodalo přes 6,8 milionů kopií.

Remasterovaná kompilace obsahuje první tři hry série, tedy Phoenix Wright: Ace Attorney, Phoenix Wright: Justice For All a Phoenix Wright: Trials and Tribulations. Nepůjde přitom jen o porty, což by při dnešních rozlišeních displejů ani nebylo moc uvážlivé, adventury se dočkají renovace v podobě upraveného uživatelského rozhraní a překreslení do vyššího rozlišení.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy potrápí vaše mozkové buňky 9. dubna, kdy vychází na výše zmíněných platformách, takže pokud máte slabost pro Japonsko anebo pro soudnictví, budete si je moct vychutnat i s mírně oprášeným grafickým kabátkem.

Tagy: právník soudní spor justice a soudy vizuální novela

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.