zavřít

The Last of Us 2 je v závěrečné fázi vývoje

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Přestože pokračování úspěšného příběhového survivalu The Last of Us nemá konkrétní datum vydání, dost možná se druhého dílu dočkáme ještě letos. Finalizaci vývoje naznačil jeden z jeho šéfů, náborový web studia Naughty Dog i oficiální stránky PlayStationu 4. Že by se perský obchod, který The Last of Us 2 sliboval v říjnu 2019, nakonec nemýlil?

The Last of Us 2 je jednou z nejočekávanějších her současnosti a Sony je v současnosti na informace o svých exkluzivitách dost skoupá. Logicky se tak rojí nejrůznější spekulace, často ještě podpořené zdroji z blízkosti vývoje. Před měsícem tvůrci potvrdili, že dokončili natáčení motion capture a dabingu, což jsou zrovna procesy, ke kterým dochází v pozdních fázích produkce.

Jeden zdroj navíc tvrdí, že Sony z The Last of Us 2 něco víc ukáže ještě před letošní červnovou E3, které se ale jinak neúčastní. Dalším z indikátorů, že by hra mohla dorazit ještě letos, je řazení her na PSN Store. Tam se totiž nachází v sekci „brzy vychází“, na rozdíl od dalších exkluzivit s neznámým datem vydání, jako je Ghost of Tsushima nebo Death Stranding.

Konečnou fázi vývoje naznačuje i tweet jednoho z šéfů vývoje, Anthonyho Newmana. Naughty Dog totiž hledá programátory, animátory i level designéry na „dokončovací práce“. Ale vzhledem k tomu, že nábor teprve začíná, dost možná to dokončování zabere ještě hodně měsíců. Herní vývoj je odkladů a flexibilních uzávěrek koneckonců plný.

Každopádně ale není příliš pravděpodobné, že by do konce letošního roku Sony nevydala vůbec nic exkluzivního. V této chvíli si akorát můžete sázet na to, jestli Vánoce 2019 stihne The Last of Us 2, Death Stranding, remake Final Fantasy 7, nebo něco úplně jiného.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Twitter,PSNStores

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.