zavřít

STALKER 2 prý vynechá PlayStation 3

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Ruský fanouškovský web s napojením na vývojáře z GSC přinesl o víkendu znepokojivou zprávu o vývoji střílečky STALKER 2. Autoři podle všeho nadmíru zápasí s multiplatformním zaměřením, a to do takové míry, že titul v současné době nelze uspokojivě hrát na PS3. Jestli prý fanouškovské zdroje nelžou, v příští tiskové zprávě by GSC měli oznámit, že dál pokračují v tvorbě hry pouze pro PC a 360.

Zpětně vzato by nešlo o takové překvapení, protože GSC nikdy oficiálně neoznámili, že Stalkera chystají pro obě konzole naráz - pouze hru vždy uváděli jako multiplatformní titul. Že by dopředu tušili, že s vývojem pro PS3 může být problém? Těžko říct. Podle ruského webu má xboxová verze hry co do grafiky dosahovat zhruba 80% kvality toho, jak bude STALKER 2 vypadat na nejmodernějších PC.

Tagy: akční postapokalyptická

Zdroje: NeoGAF

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.