zavřít

RPG Morrowind až na jaře

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přesně ve stopách předchozích dílů Arena a Daggerfall, které byly nesčíslněkrát odkládány, jde i třetí část ságy The Elder Scrolls s podtitulem Morrowind.

Její tvůrci z Bethesda Softworks se o víkendu nechali slyšet v tiskové zprávě, že toto RPG chystané pro PC a Xbox nevyjde koncem letošního roku, jak bylo v plánu, ale až někdy na jaře.

Morrowindu by se ale podle všeho měl vyvarovat tomu, co se stalo předchozím dílům - velké zabugovanosti a značnému technologickému zestárnutí hry. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami po stažení prvního ze série videií (jen 3 MB nebo 1,5 MB, DivX), které demonstruje některé možnosti herního enginu. Podobně jako všechny nové MMORPG, po grafické stránce vypadá Morrowind opravdu skvěle a když k tomu navíc přičteme nelineárnost příběhu, editor Construction Set (detaily) a rozsáhlý herní svět, kterým se už kdysi (1991-1996) pyšnily i dřívější díly The Elder Scrolls, nemůže asi vzniknout špatná hra.
zdroj: homepage

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.