zavřít

PlayerUnknown’s Battlegrounds brzo vyjde na PS4

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Je skoro až nepřístojně diskriminační, že si dobrou kuřecí večeři zatím mohli užít jen hráči na PC a Xboxu One. Ale náš svět se postupně mění k lepšímu, lidstvo si začíná uvědomovat svou etickou zodpovědnost k sobě samému, a tak se PlayerUknown’s Battlegrounds konečně chystá i na PlayStation 4. V Sony si k tomu připravili pěkný trailer.

Datem vydání je 7. prosinec, což je za chvilku. Dává tedy smysl, že se už otevřely předobjednávky nejrůznějších edic. Bývalého krále žánru battle royale, jehož trůn zákeřně uzurpovala Fortnite, si na PS4 koupíte za 30 dolarů v běžné edici, za 60 se survival passem a nějakými prémiovými mincemi a za 80 se survival passem a víc prémiovými mincemi.

Za předobjednávku navíc dostanete speciální skiny: navléknete se do pouštního outfitu Nathana Drakea a výbavu si ponesete v batůžku Ellie z The Last of Us. Samozřejmě jde o čistě kosmetické přídavky, s vyvražděním ostatních 99 hráčů vám moc nepomohou. Ale aspoň budete v momentě své téměř nevyhnutelné smrti vypadat krásně.

A teď už slíbený trailer.

Tagy: online akční multiplayer 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva,PlayStation Blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.