zavřít

Olympijský datadisk pro Steep obsáhne příběhový mód

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ze zasněžených závodů Steep se vyklubalo příjemné překvapení loňské sezóny. Pokud vás už ježdění po horách omrzelo, v prosinci možná přijde důvod, proč se na sjezdovky vrátit i jinde než v reálném světě. Datadisk Steep: Road to Olympics celkem jasně říká, co vám nabídne. Disciplíny a tratě spojené s olympiádou v Pchjongčchangu a především příběhový mód.

V něm se zhostíte role mladého závodníka, který se snaží kvalifikovat na Olympijské hry ve třech freestylových disciplínách - Big Air, Half Pipe a Slopestyle. V rámci příběhové kampaně se podíváte do jihokorejských a japonských hor.

V rámci jednotlivých výzev a přípravy vám poskytne rady desítka špičkových závodníků, které si můžete prohlédnout i v traileru níže. Podtrhuje to jen fakt, že Ubisoftu se podařilo získat oficiální licenci Olympijských her, což není nic snadného a nejspíš ani levného. Narazíte tu na jména jako Lindsey Vonn, Ajumu Hirano nebo Bode Miller.

Datadisk obsáhne kromě příběhové kampaně i nové eventy pro snowboard, Freestyle či alpské lyžování. Steep: Road to Olympics vyjde 5. prosince na PC, PS4 a Xbox One (na PS4 Pro a Xbox One X bude mít řadu vizuálních vylepšení). Pokud ještě základní Steep nemáte, tak možná počkejte na prosinec, kdy vyjde nová Steep Winter Games Edition, která obsahuje jak základní hru, tak tento datadisk.

Tagy: hory lyžování online olympiáda sportovní sport multiplayer asymetrický multiplayer snowboard

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.