zavřít

Odklad Dungeon Siege

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Již mě ani nepřekvapuje, že bylo odloženo jedno z nejnadějnějších RPG Dungeon Siege od Gas Powered Games, protože si o tom už šuškali i vrabci na střeše.

Nyní to oficiálně potvrdil i Microsoft v krátké oficiální zprávě, kde zpoždění zdůvodňuje "vybalancováním celé hry ve snaze přinést co nejkvalitnější hru". Ironií je, že nejde o první (a možná ani poslední) odklad této hry, a tak se nabízí otázka, jestli to s tím balancováním trochu nepřehání. Navíc nikdo ani přesněji neuvedl, kdy by snad jako hra mohla vyjít - termín zní "někdy v roce 2002".

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.