zavřít

Nástupce X-COMu Phoenix Point se dočkal dalšího odkladu

Windows Xbox One Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Kampaň na Figu odhadovala datum vydání Phoenix Pointu na první polovinu roku 2017, máme tu červenec roku 2019 a taktická akce pořád nikde. Nedávno stanovené konkrétní datum 3. září podle posledního vzkazu pro přispěvatele taky nestihne. Studio tvrdí, že vývoj jde dobře – ale ne tak rychle, jak původně čekali.

„Víme, že tohle není náš první odklad a je nám to moc líto kvůli fanouškům, kteří se nemohou dočkat, až si Phoenix Point zahrají. Nikdo není víc zklamaný než my, ale kolektivně jsme se shodli, že raději nestihneme datum vydání než vydat něco, co nedosahuje našich standardů. Chceme, aby byl jednou z vašich nejoblíbenější her vůbec, což znamená, že potřebujeme víc času,“ píší vývojáři ze studia Snapshot Games na oficiálním fóru.

3. září se tedy nedočkáte plné hry. Přispěvatelé a ti, kdo si koupili přístup do předběžného přístupu, ale dostanou aspoň malou náplast v podobě páté verze pro backery. Ta má být mnohem větší a robustnější než ty předchozí.

S novým nekonkrétním prosincovým datem se samozřejmě stále pojí roční „exkluzivita“ na Epic Games Store. Ta ale v tomto případě není až tak exkluzivní, Phoenix Point totiž bude obsahovat i PC verze Xbox Game Passu.

Tagy: strategie sci-fi tahová taktická

Zdroje: Snapshot Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.