zavřít

Max Payne vyjde 1. srpna

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mánie okolo vydání tak dlouho odkládané střílečky Max Payne začíná nabírat pořádných obrátek (viz včerejší obrázky a video), k čemuž teď přispěla i vydavatelská firma Gathering of Developers.

Ta totiž spustila odpočívání dní, které chybí do vydání hry. Odpočítávání mělo začít již 5. července číslem 25, z čehož vyplývá, že Max Payne se objeví v obchodech někdy na přelomu července a srpna, nejspíše 1. srpna. Přesto, že hra ještě není oficiálně gold, vypadá tento datum velmi reálně. Ještě kdyby se tak v dohledné době objevil i druhý dlouho odkládaný titul - Duke Nukem Forever.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.