zavřít

LongPlay – Uncharted: The Lost Legacy #3

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je opět pondělí a k redakční PS4 usednou Adam s Alešem, aby se pustili do třetího dílu LongPlaye Uncharted: The Lost Legacy. V minulém dílu se věci pořádně rozhýbaly. Adam se rozhodl adaptovat netradiční přístup ke stealthu, který spočívá v použití kulometného hnízda a kluci stihli projít všechny tři chrámy a otevřít si tak cestu dál. Jenže v té jim brání pro změnu Alešova posedlost najít každý puzzle a tak je ještě čeká jeden nepovinný úkol, na jehož konci kromě opic bude i snad nějaký ohromující poklad.

Jinak vás ale čeká cesta dál z Ganéšovým klem a další střety s žoldáky pod velením záporáka Asava. Také už můžete čekat víc puzzlů, to ukázalo už minulé video s obřími sochami, které při špatném postupu hrozily nadělat z Chloe indickou sekanou. Nakonec ale úkol nebyl tak těžký a snad se objeví větší výzva, u které si oba budou lámat hlavy. Určitě se na třetí díl jejich putování podívejte.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční adventura gamesplay 3rd person third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.